Websitesi ve Web Uygulama Geliştirme

www

Mobsmile Profesyonel Websitesi ve Web Uygulama Geliştirmesi

Mobsmile, web siteleri ve web uygulamaları oluşturma konusunda on yılı aşkın deneyimi olan bir ekiple çalışan bir şirkettir. Özel web uygulaması geliştiricileri, e-Ticaret, e-Öğrenim, Analytics, Finans, Eğlence ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörler ve işletme alanları için birçok projeyi başarıyla tamamladı.

Özel web uygulamalası geliştirme ile, tam olarak işletmenizin çalışma biçimine uyarlanmış, ister sıfırdan özel bir web uygulaması oluşturmanız, isterseniz de eski altyapınızı taşımanız, işlevselliğini düzenlemeniz gibi bir çok avantajı bir arada görebilirsiniz.

Taşınabilir cihazların yaygın nedeniyle, mobil web tasarımı bir zorunluluk haline gelmektedir. Kullanıcı tecrüblerini iyi bilen uzmanlardan oluşan ekibimiz, grafik tasarımcılarımız ve deneyimli profesyonellerden oluşan çalışma arkadaşlarımız, ekran boyutu veya çözünürlüğü ne olursa olsun web sitenizin mükemmel görünüm ve mükemmel çalışmasını sağlayacaktır.

Java da, VoIP ve video mesajlaşma, özel e-Öğrenim çözümleri, reklam envanteri yönetimi, .NET, sorunsuz CRM entegrasyonu, elektronik tıbbi kayıt tutma, kurumsal içerik yönetim yazılımı, sosyal medya analizi gibi işlemleri gerçekleştirdik.