Projeler

medical

Medikal Görüntüleme Uygulamaları

Hastane ve kliniklerde her zaman ihtiyaç olan görüntüleme cihazlarının basit ve mobil versiyonlarını geliştirmek ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurmalarını sağlamak için çalışmaktayız. Mobil telefon ile birleşmiş cilt görüntüleme, diş görüntüleme gibi alanlarda hekimlere ve sağlık personeline yardımcı olacak yazılım destekli projeler üretmekteyiz. Bu alandaki 5 yıldan fazla tecrübemiz ve kendi projelerimizle sizlere destek olmaktan mutluyuz.

social

Sosyal Medya Uygulamaları

Günümüzde sosyal medya kişiler arasındaki iletişimin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu da şirketleri bulunmaz bir pazarlama ve market stratejisinin içerisine itmektedir. Tam bu noktada sosyal medya ortamlarının analiz edilmesi değerli hale gelmektedir. Kullanıcı davranışları, ilgi duyulan alanlar, paylaşımlar, arkadaşlıklar gibi bir çok demografik veri istatistik ve analiz amaçlı kullanılabilmektedir. Bu alanda da edinilmiş big data ortamlarını da destekleyen geliştirmelerimiz bulunmaktadır.

insurance

Sigortacılık Uygulamaları

Sigorta sektöründe devlet kurumları entegrasyonları (KPSS, Emniyet, IBB, Hazine, gibi) ve poliçe işlemleri üzerine tecrübemiz ile sigortacılık sektörüne katkıda bulunabilecek projeler geliştirmekteyiz. Sigorta şirketlerinin ve acentelerin istekleri doğrultusunda tecrübelerimizi katarak ortaya kazan kazan modeli yaratmayı hedeflemekteyiz.

council

Belediye Uygulamaları

Teknolojinin bir çok iş ve yaşam alanına girmesi ile belediyelerimiz de teknolojiyi kullanmaya başlamışlardır. Belediyelerimizde kullanılan randevu, insan kaynakları, sosyal yardım gibi projelere geliştirdiğimiz yazılımların yanı sıra, belediye ve çalışanlarının hayatını kolaylaştıran mobil projeler de önceliklerimiz arasındadır. Ayrıca İngiltere’de de ofisimizin bulunuyor olması sebebi ile buradaki kazanımları belediyelerimizin vizyonlarını genişletmek amacıyla takip ettiğimiz Ar-Ge projelerimizi de belediyelerimizle görüşmekten mutluluk duyarız.

car

Taşıt Uygulamaları

Akıllı telefonların kullanımının artmasının ardından birçok uygulamanın araçlarımızdaki işlemleri kolaylaştıracak hale getirmesi için çalışmaktayız. Ingiltere genelinde tanınmış bir otomobil markası için geliştirdiğimiz uygulama ile araçların muayene günleri, servisleri, alınması, ödemesi gibi bir çok uygulama bir telefon uzağınızda olmakta. Ayrıca bu alanda kaza tespit tutanakları, anlık bildirilmesi gibi aynı zamanda sigortacılık uygulamaları ile entegre çalışan mobil uygulamalar konusunda da tecrübeli ekip ile hizmet vermekteyiz.

banking

Banka Uygulamaları

İngiltere’de faaliyet gösteren 3 farklı bankanın mobil uygulamalarının geliştirilmesi aşamasında mimarı ve geliştirme desteği vermekteyiz. Bu alanda yeni olmamıza rağmen bankacılık alanında da şimdiden portföyümüze yeni tecrübeler kattık. Sizde bu yönde bir iş birlikteliğinde bulunmak isterseniz, karşılıklı paylaşımlarımızı arttırabiliriz.