Mobil Uygulama Çözümleri

mobile

Mobsmile, bünyesi altında yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeyle öncülük etmiş bir mobil uygulama geliştirme şirketidir. B2C uygulamalarından kritik iş süreçlerini otomatikleştiren yoğun kurumsal düzeyde mobil çözümlere kadar her bir büyüklüğe sahip mobil uygulamalar oluşturduk.

Mobsmile ister iOS, Android, isterse Windows Phone olsun, tüm önemli platformlar için uygulama geliştirme konusunda deneyimli uzman yetenekli analistler, UX uzmanları ve alanında uzman yazılım mühendisleri ile birlikte çalışmaktadır. Uygulamalarımızın tamamını native olarak geliştirmekteyiz.

Mobil uygulama geliştirme için doğru yaklaşımı seçmek, projenizi başarıyla tamamlayabilecek veya bozabilecek kritik bir başarı faktörüdür. Mobsmile mobil uygulama geliştirme uzmanları, kanıtlanmış bir başarı alt yapısına sahip, hızlı sonuçlar veren ve %100 görünürlük sağlayan, düşük riskli bir mobil geliştirme metodolojisi kullanmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ AÇISINDAN BİZİ ÖNEMLİ YAPACAK EN ÖNEMLİ UNSURLAR…

Hızlı sonuçlar
Bugünün hızlı tempolu, son derece rekabetçi iş dünyasında, uygulamaların piyasaya sürülmesinin azaltılması çoğunlukla firmaların öncelikli tercihi olmaktadır. Sistemimiz, artan yazılım geliştirme ve hızlı prototipleme üzerinde çalışmaktadır ve böylece daha hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 % 100 şeffaflık
Müşteri olarak, her zaman kontrol elinizdedir ve proje gidişatı ile ilgili olarak sürekli bilgi alarak her an güncel olarak takipte olabilir ve geri bildirimleriniz sayesinde mobil çözümün sürekli geliştirilmesine ayrıca destek olabilirsiniz. Tüm tarafların aynı sayfada olması için, mobil uygulama geliştiricilerimiz gerekirse günlük durum raporları, konferans / Skype aramaları, e-posta güncellemeleri ve yerinde ziyaretlerden yararlanmaktadır.

Daha kaliteli ürün
Sürecimiz sürekli test prosedürlerine dayanır; bu da yazılım hatalarının keşfedilmesi ve erken tespit edilmesi anlamına gelir. Proje yaşam döngüsü boyunca genel kalite düzeyini korumak için, her sürüm iyice sınanır ve bir sonraki sürümü geliştirmek için müşteri geri bildirimleri dikkatle alınır.

Daha fazla katma değer
Mobil uygulama geliştiricilerimiz, öncelikle geliştirilen işle ilgili kritik özellikler içeren, özelliklere dayalı bir yöntem kullanmaktadır. Buna ek olarak, değişim istekleri hızlı ve etkili bir şekilde ele alınır, böylece ürünün paydaşların gereksinimlerini karşıladığından emin olunur.

Garanti
Her projeyi olabildiğince risksiz hale getirmek için imzaladığımız her sözleşmede garanti hükümleri bulunmaktadır. Bu, mobil uygulamanızın belirtilen zaman ve bütçe kısıtlamaları çerçevesinde teslim edilmesini garanti eder ve proje tamamlandıktan sonra keşfedilen kusurları ortadan kaldırmak için projenin boyutuna göre belirli bir süre garanti süresi sağlar.